O nás

Jsme zahradnická firma zabývající se převážně zahradní architekturou a zahradnictvím. Zahradnická tradice naší firmy sahá do roku 1860. Sídlem firmy je posázavské městečko Kácov na okrese Kutná Hora (5 km od dálnice Praha-Brno, exit Psáře).

Hlavním odvětvím naší činnosti je projekce zahradních a krajinářských úprav. Projektová dokumentace je zpracovávána na počítači, což také umožnuje zpracování trojrozměrného modelu výsledné kompozice zahrady.

Kromě podrobné projektové dokumentace zajištujeme také realizaci navrhovaných úprav nebo podle požadavků zákazníka pouze dodávku rostlinného materiálu. Poskytujeme také konzultace a poradenskou činnost. Projekce a realizace zahrad úzce souvisí také s produkcí zahradnického materiálu. Naše zahradnictví Vám může nabídnout široký sortiment dřevin, trvalek, cibulovin, sadby zeleniny a květin. Zajištujeme také vazačské a aranžérské práce pro slavnostní příležitosti a prezentační účely (výzdoby interiéry, výloh, obchodních a jednacích míst). Zabýváme se též arboristickými pracemi, zejména řezem a ošetřováním ovocných i okrasných dřevin, ošetřováním dutin a svazováním korun systémem Cobra.