Ostatní služby

Konzultační činnost

zahradasarka-vazacske-prace-2

Zajišťujeme komplexní poradenství v oblasti zakládání zeleně a následné údržby. Rádi Vám poskytneme informace v oblasti dendrologie, pomologie, květinářství a vinohradnictví. Pomůžeme Vám najít řešení jak ochránit Vaše rostliny před vlivem chorob a škůdců či případně jak je odstranit. Konzultace poskytujeme formou osobního pohovoru, telefonicky nebo e-mailem.

Vazačské a aranžérské práce

Pro slavnostní příležitosti nabízíme výzdobu soukromých i firemních prostor, zhotovíme návrh požadované úpravy a poté zrealizujeme. Na základě dohody se zákazníkem zvolíme vhodný dekor, pomůžeme s výběrem keramiky a volbou rostlinných druhů z hlediska estetického i s ohledem na požadavky rostlinného materiálu. Zabýváme se též vazbou svatebních i smutečních kytic, zhotovováním věnců.

Prodej

Zajišťujeme komplexní dodávky rostlinného materiálu v požadovaných velikostech. Naše zahradnictví nabízí široký sortiment okrasných a ovocných stromů a keřů, nabízíme též trvalky, rostliny pro střešní zahrady a cibuloviny.Dále se zabýváme prodejem rašeliny, substrátů, mulčovací kůry.